Platforma do głosowań LubBezposrednio.pl | Jak stosować demokrację w Twoim NGO?

Chcesz otrzymać dostęp do platformy do głosowań w oddolnych wspólnotach? Zapisz się na newsletter: https://lubbezposrednio.pl/kontakt/!

Prowadzisz organizację pozarządową? Działasz w Kole Gospodyń Wiejskich? Próbujesz animować życie swojej małej ojczyzny w lokalnej grupie? Wiesz więc dobrze, że najważniejszym wyzwaniem dla Waszej skuteczności jest duża aktywność członków. Jak ją zwiększyć? Włączając możliwie wiele osób z organizacji w podejmowanie decyzji! Instytut Demokracji Bezpośredniej stworzył platformę do głosowań, dzięki której będzie mogli decydować wspólnie i budować demokratyczną kulturę na najniższym, najbliższym Wam szczeblu. Można za jej pośrednictwem nie tylko głosować w ważnych sprawach takich jak wybór osób do zarządzania organizacją czy zmiany statutu, ale też podejmować codzienne decyzje, do których dotychczas mniej aktywni członkowie nie mieli dostępu. Wybrać nowe logo organizacji, zdecydować o udziale w wydarzeniu albo wybrać tytuł planowanego wydarzenia. To szansa na większe zaangażowanie w życie organizacji, lepsze decyzje i możliwość skorzystania z wiedzy i kompetencji dotąd uśpionych osób!

 

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z działalnością Instytutu Demokracji Bezpośredniej? Zostańmy w kontakcie! Koniecznie zapisz się na newsletter! Śledź nas też na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube i TikToku.