Jak otrzymać zaproszenie do platformy do głosowania i dwie drukowane publikacje?

Już niebawem roześlemy  zaproszenia do skorzystania z platformy do demokratycznych głosowań oraz dwie drukowane publikacje podsumowujące nasze prace. Chcesz je otrzymać? Zostaw adres do 19 grudnia!

Wielkimi krokami zbliżamy się do podsumowania działalności Instytutu Demokracji Bezpośredniej w 2023 roku i prezentacji owoców naszej pracy. Chcesz otrzymać je jako pierwszy? Koniecznie wypełnij formularz poniżej! Osoby, które do 19 grudnia pozostawią nam adres e-mail otrzymają w tym roku ZA DARMO:

a) zaproszenie do skorzystania jako pierwsze z platformy oddolnych głosowań opartej o technologię blockchain i rozwiązania kryptograficzne, dzięki której będą mogły wprowadzać demokratyczne standardy na najniższym szczeblu: stowarzyszeń, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, rad rodziców, kół gospodyń wiejskich, organizacji parafialnych, partii politycznych…

b) po przekazaniu adresu korespondencyjnego – wydrukowaną książkę Instytutu Demokracji Bezpośredniej przedstawiającą wizję wzmocnienia demokracji bezpośredniej w Polsce, propozycje konkretnych reform w tym celu, rozdział poświęcony doświadczeniom z instrumentami demokracji bezpośredniej na świecie i wyniki badań przeprowadzonych przez Instytut Demokracji Bezpośredniej

c) po przekazaniu adresu korespondencyjnego – broszurę edukacyjną „Demokracja bezpośrednia. Podstawowe informacje” w wersji drukowanej, która stanowi zestaw podstawowych informacji dotyczących promowanych przez nas rozwiązań, która została zaprezentowana przez Ministra Edukacji i Nauki i skierowana do kuratorów jako fakultatywny materiał do wykorzystania w szkołach.

Gorąco zachęcamy do zapisów na newsletter oraz adresu korespondencyjnego poniżej!

    NEWSLETTER

    Chcesz być na bieżąco z działalnością Instytutu Demokracji Bezpośredniej? Zostańmy w kontakcie! Koniecznie zapisz się na newsletter! Śledź nas też na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube i TikToku.