Demokratyczny styl zarządzania

Czy w grupach lub firmach jest możliwy demokratyczny styl zarządzania? Czy demokracja sprawdza się nie tylko w państwach, ale także w biznesie czy NGO? Jak ją wprowadzić? O to Agata Kempa pyta trenerkę biznesu i facylitatorkę Agatę Brataniec.

👥 AGATA BRATANIEC 👥

Agata Brataniec to trenerka, facylitatorka, certyfikowana konsultantka DISC D3, menedżerka. Dzieli się ponad 15-letnim doświadczeniem z zakresu zarządzania zespołami i projektami, które zdobywała w różnych środowiskach – od organizacji pozarządowej, przez małe i średnie
przedsiębiorstwa po korporacje – co pozwoliło jej poznać specyfikę ich pracy oraz wyzwania, z jakimi się mierzą. Dzięki temu potrafi zaproponować odpowiednie dla różnych sektorów rozwiązania. Założycielka przestrzeni rozwojowej Powiew Możliwości. Pomaga menedżerom i zespołom skuteczniej się komunikować, budować zrozumienie dla różnic i porozumienie mimo różnic, a dzięki temu efektywniej współpracować. Wspiera menedżerów na drodze budowania ich autorytetu, skutecznego i empatycznego zarządzania zespołem.

 

NEWSLETTER

Chcesz otrzymać dostęp do platformy do głosowań, której premiera w najbliższych dniach? Zostańmy w kontakcie! Koniecznie zapisz się na newsletter! Śledź nas też na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube i TikToku.