Demokracja bezpośrednia – czy to w ogóle możliwe? LubBezpośrednio.pl na ForumGEN [GALERIA]
09.06.2023, 10:30
Katowice Muchowiec

Instytut Demokracji Bezpośredniej gościł na całodniowym spotkaniu organizacji młodzieżowych i obywatelskich w Katowicach!

9 czerwca przeprowadziliśmy warsztat dot. demokracji bezpośredniej skierowany do młodych uczestników Konferencji ForumGEN w Katowicach.ForumGen.pl to spotkanie organizowane przez młodych i dla młodych. „Chcemy rozmawiać o tym, co dla nas ważne. Jak wykorzystać możliwości, które daje nam technologia? Jak budować trwałe relacje? Jak nie zwariować? Jak zadbać o siebie i znaleźć sens życia? Jakie będą zawody przyszłości i jak znaleźć ciekawą i rozwijającą pracę? Jak troszczyć się o środowisko naturalne i klimat? Jak budować bezpieczne i silne państwo? Jak rozpoznać zagrożenia w sieci i bronić przed dezinformacją?”.

W ramach Forum warsztat pt. Demokracja bezpośrednia – czy to w ogóle możliwe? w piątek 9 czerwca o godzinie 10.30 poprowadził koordynator LubBezpośrednio.pl – Instytutu Demokracji Bezpośredniej Piotr Trudnowski. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie wydarzenia.

Materiały:
a. Prezentacja: Demokracja bezpośrednia – czy to w ogóle możliwe – ForumGEN – Katowice 9 czerwca

NEWSLETTER

Chcesz otrzymać dostęp do platformy do głosowań, której premiera w najbliższych dniach? Zostańmy w kontakcie! Koniecznie zapisz się na newsletter! Śledź nas też na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube i TikToku.