Błaszczyk: Budżet obywatelski to proces

11 edycji, kilkanaście lat doświadczenia i kilkadziesiąt zrealizowanych projektów. Jak wygląda Szczeciński Budżet Obywatelski? Tego dowiecie się z rozmowy Agaty Kempy z Magdaleną Błaszczyk, koordynatorki SBO.

MAGDALENA BŁASZCZYK

Menadżerka, liderka i certyfikowany coach, posiadająca 20 lat doświadczenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi i projektami na różnych stanowiskach kierowniczych w instytucji publicznej oraz biznesie. Aktualnie dyrektorka w Biurze Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Szczecin oraz koordynatorka Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego i współpracy Gminy Miasta Szczecin z sektorem pozarządowym, przewodnicząca Szczecińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. W ostatnich latach jako menadżerka w sektorze publicznym rozwija partycypację społeczną i dialog obywatelski, w szczecińskim samorządzie. Jako coach pomaga innym w osiąganiu celów zawodowych i osobistych w sposób zrównoważony. Koncentruje się szczególnie na wspieraniu kobiet–liderek.

 

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z działalnością Instytutu Demokracji Bezpośredniej? Zostańmy w kontakcie! Koniecznie zapisz się na newsletter! Śledź nas też na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube i TikToku.